Myynti

sales@lokari.fi, +358 (0)44 751 0705

Myyntijohtaja
Juho Kauppi

+358 (0)50 593 3938
juho.kauppi@lokari.fi

Asiakkuuspäällikkö, kotimaa
Helena Riikonen

+358 (0)44 083 8701
helena.riikonen@lokari.fi

Asiakkuuspäällikkö, vienti
Irmeli Forss

+358 (0)44 383 4920
irmeli.forss@lokari.fi

Tuotevastaava, kotimaa
Asta Kaukkila

+358 (0)44 751 0705
asta.kaukkila@lokari.fi

Controller, vienti
Oona Kallionpää

+358 (0)44 765 8759
oona.kallionpaa@lokari.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Hans Kallionpää

+358 (0)44 783 8710
hans.kallionpaa@lokari.fi

Tuotantosihteeri
Kaisa Sjöblom

+358 (0)44 765 3234
kaisa.sjoblom@lokari.fi

Tekninen asiantuntija / alipainemuovaus
Klaus Aaltonen

+358 (0)44 083 8702
klaus.aaltonen@lokari.fi

Hallinto

Yrittäjä
Outi Laine

+358 (0)50 342 5364
outi.laine@lokari.fi

Kunnossapito, kiinteistöt
Veijo Kallionpää

+358 (0)40 545 5188
veijo.kallionpaa@lokari.fi

Kirjanpitäjä
Taina Valtanen

+358 (0)44 760 1208
taina.valtanen@lokari.fi

Puhelin ja faksi
+358 (0)2 8387 3100
Fax +358(0)2 822 2522

Sähköposti
Myynti: sales@lokari.fi
etunimi.sukunimi@lokari.fi

Sijainti
Metallitie 14
FI-26100 Rauma

Aukioloajat, myynti
ma-to klo 8.00-15.30
pe klo 8.00-14.00
la-su suljettu

Aukioloajat, tavaran nouto
ma-to klo 6.00-15.00
pe klo 6.00-14.00
la-su suljettu

  • 1. Konttori, Metallitie 14
  • 2. Tuotanto, Metallitie 10
  • 3. Varasto, Metallitie 12
  • 4. Muottiosasto, Metallitie 14 B
  • 5. Ruiskupuristus, Metallitie 7

Ota yhteyttä!

Jälleenmyyjät

Saksa
Industrievertretung Hanna GmbH
email: info@lokari.eu
tel. +49 89 52032448
www.lokari.eu

Saksa (lokariautot)
Jumicar GmbH
email: zimmermann@jumicar.de
tel. +49 40 6789917
www.jumicar.de

Viro
Mapleri OÜ
Contact Eeri Vahtra
email: eerivahtra@gmail.com
tel. +37 2 56652000

Norja
Honefoss/Steam & Antirust
Contact: Freddy and Wenche Vangen
email: w-vangen@frisurf.no
tel. +47 32121413

Tanska
AB Plast Aps
email: abplast@mail.dk
tel. +45 29 625995

Ruotsi
Gävle Bil- och Industrivård AB
email: info@lokari.se
tel. +46 26 103305
www.lokari.se

Maarianhamina
Mariehamns Motorcompany
email: info@motorcompany.ax
tel. +358 18 5252

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR