Myynti

sales@lokari.fi, +358 44 751 0705
VKOT 52 JA 1 MYYNTIKONTTORIMME PALVELEE ARKIPÄIVISIN KLO 8-14. MA 23.12. JA TI 31.12. KONTTORIMME ON SULJETTU.

Myyntijohtaja
Juho Kauppi

+358 50 593 3938
juho.kauppi@lokari.fi

Asiakkuusvastaava, kotimaa
Maarit Blomroos

+358 44 751 0705
maarit.blomroos@lokari.fi

Asiakkuuspäällikkö, vienti
Irmeli Forss

+358 44 383 4920
irmeli.forss@lokari.fi

Tuotevastaava, kotimaa
Asta Kaukkila
ÄITIYSLOMALLA

+358 44 751 0705
asta.kaukkila@lokari.fi

Controller, vienti
Oona Kallionpää

+358 44 765 8759
oona.kallionpaa@lokari.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Hans Kallionpää

+358 44 783 8710
hans.kallionpaa@lokari.fi

Tuotantosihteeri
Kaisa Sjöblom

+358 44 765 3234
kaisa.sjoblom@lokari.fi

Tekninen asiantuntija / alipainemuovaus
Klaus Aaltonen

+358 44 083 8702
klaus.aaltonen@lokari.fi

Tekninen tuki / alipainemuovaus
Mikko Nurmi

+358 44 083 8708
mikko.nurmi@lokari.fi

Hallinto

Yrittäjä
Outi Laine

+358 50 342 5364
outi.laine@lokari.fi

Kunnossapito, kiinteistöt
Veijo Kallionpää

+358 40 545 5188
veijo.kallionpaa@lokari.fi

Kirjanpitäjä
Taina Valtanen

+358 44 760 1208
taina.valtanen@lokari.fi

Puhelin ja faksi
+358 (0)2 8387 3100
Fax +358(0)2 822 2522

Sähköposti
Myynti: sales@lokari.fi
etunimi.sukunimi@lokari.fi

Sijainti
Metallitie 14
FI-26100 Rauma

Aukioloajat, myynti
ma-to klo 8.00-15.30
pe klo 8.00-14.00
la-su suljettu

Aukioloajat, tavaran nouto
ma-to klo 6.00-15.00
pe klo 6.00-14.00
la-su suljettu

  • 1. Konttori, Metallitie 14
  • 2. Tuotanto, Metallitie 10
  • 3. Varasto, Metallitie 12
  • 4. Muottiosasto, Metallitie 14 B
  • 5. Ruiskupuristus, Metallitie 7

Ota yhteyttä!

Jälleenmyyjät

Saksa
Industrievertretung Hanna GmbH
email: info@lokari.eu
tel. +49 89 52032448
www.lokari.eu

Saksa (lokariautot)
Jumicar GmbH
email: zimmermann@jumicar.de
tel. +49 40 6789917
www.jumicar.de

Viro
Mapleri OÜ
Contact Eeri Vahtra
email: eerivahtra@gmail.com
tel. +37 2 56652000

Norja
Honefoss/Steam & Antirust
Contact: Freddy and Wenche Vangen
email: w-vangen@frisurf.no
tel. +47 32121413

Tanska
AB Plast Aps
email: abplast@mail.dk
tel. +45 29 625995

Ruotsi
Gävle Bil- och Industrivård AB
email: info@lokari.se
tel. +46 26 103305
www.lokari.se

Maarianhamina
Mariehamns Motorcompany
email: info@motorcompany.ax
tel. +358 18 5252